Logo

Archiwum newsów, strona 22

Obrazek dla news_181

Gmina Jarocin NIE uczestniczy w projekcie dot. montażu instalacji fotowoltaicznych

17.01.2022

W związku z licznymi telefonami mieszkańców w sprawie ogłoszenia, które pojawiło się na terenie Gminy Jarocin, dotyczącego dotacji do montażu instalacji fotowoltaicznych (spotkanie odbędzie się  w dniu 20.01.2022 r. o godz. 1700 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Jarocinie) informujemy, że Gmina Jarocin nie uczestniczy w tym projekcie. Jest to inicjatywa firmy prywatnej/instytucji z którą gmina nie ma nic wspólnego.

 

 

więcej

Obrazek dla news_175

Świąteczne pomaganie

28.12.2021

Kolejna akcja pomocy osobom samotnym i potrzebującym z terenu Gminy Jarocin została zorganizowana  przed Świętami Bożego Narodzenia. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Jarocinie przygotowały wigilijne potrawy, a pracownicy GOKSTiR i OPS w Jarocinie zaangażowali się w pakowanie i rozwożenie paczek. Wsparciem objęto 55 osób.

W pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom zaangażowali się także pracownicy Urzędu Gminy w Jarocinie wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Jarocin Anielą Olszówką,  którzy po raz kolejny ufundowali dwie świąteczne paczki z artykułami spożywczymi i środkami czystości.

więcej

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.