Logo

News

News zdjęcie id 284

Zmiana na stanowisku Skarbnika Gminy Jarocin

01.03.2023

Jednym z kluczowych punktów, które znalazły się w porządku obrad XXXVII sesji Rady Gminy Jarocin, która odbyła się 22 lutego 2023 r. było odwołanie ze stanowiska Skarbnika Doroty Urban i powołanie na nie Karoliny Małek.

Dorota Urban pracowała w Urzędzie Gminy w Jarocinie od marca 2003 r., a od 1 grudnia 2013 r. zajmowała stanowisko Skarbnika. Została odwołana ze stanowiska z dniem 28 lutego 2023 r. , by od 1 marca br. rozpocząć pracę na tym samym stanowisku w Urzędzie Gminy i Miasta Nisko.

Rada Gminy Jarocin i pracownicy Urzędu Gminy w Jarocinie na czele z Wójtem Zbigniewem Walczakiem pożegnali Skarbnik Dorotę Urban, dziękując Jej za wieloletnią współpracę i życząc wszelkiej pomyślności w nowym miejscu pracy.

Nową Panią Skarbnik została Karolina Małek, która dotychczas zajmowała się księgowością oświatową w Urzędzie Gminy w Jarocinie. Karolina Małek ukończyła wyższe studia ekonomiczne i posiada odpowiedni staż pracy w księgowości. Jest osobą odpowiedzialną, pracowitą i ambitną. Rada Gminy Jarocin jednogłośnie poparła Jej kandydaturę na to stanowisko, życząc owocnej współpracy.

 

 

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.